שיקום מבנים מסוכנים – מה הם הצעדים? - ODRY - שיקום מבנים
שיקום מבנים מסוכנים – מה הם הצעדים?

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

שיקום מבנים מסוכנים – מה הם הצעדים?

חוששים כי המבנה שבו אתם מתגוררים עלול לקרוס? שמענו לא מעט סיפורים על מבנים מסוכנים שאי אפשר לגור בהם בשום צורה שהיא. לכן אם אתם חוששים לגור במבנה מסוים, חובה עליכם לפעול על מנת לשמור עליכם ועל הדיירים האחרים. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם מתעוררים באיחור, כאשר הרכבת כבר מזמן יצאה מהתחנה. אז מהם הצעדים שאותם תצטרכו לבצע על מנת לשקם את המבנה המסוכן שבו אתם מתגוררים? יש לנו כמה צעדים פשוטים שיביאו אתכם אל מקום מבטחים, הרי לא תרצו למצוא את עצמכם מתעסקים עם דברים כמו רטיבות מעל הפנלים, רטיבות בקירות, מעל הרצפה ועוד אלפי תרחישים אפשריים אשר יכולים לקרות, ותאמינו לנו, לא תרצו שזה יקרה..

אסיפה של כל הדיירים

ההחלטה על השיקום של המבנה היא לא החלטה של דייר אחד בלבד. ההחלטה צריכה להתבצע במסגרת אספה של כל הדיירים ביחד. כאשר כל דייר יכול להביע את דעתו, וביחד יהיה ניתן להגיע להחלטה הנכונה. במסגרת האסיפה צריך הנושא לעלות להצבעה ולזכות ברוב. רק אחרי שיש רוב בקרב הדיירים, ניתן באמת להתקדם אל עבר השלב הבא. אם אין רוב, יהיה עליכם לנסות לשכנע את הדיירים ולעלות את הנושא לדיון פעם נוספת.

חיפוש איש מקצוע

על מנת שתוכלו לבצע שיקום מבנים מסוכנים יהיה עליכם למצוא את איש המקצוע הנכון. השלב הבא במסגרת התהליך יהיה לחפש אחר איש מקצוע. מוטב לחפש איש מקצוע מנוסה, כזה שבקיא בכל הנושא של שיקום מבנים, ייבוש רצפה אחרי הצפה, ייבוש אחרי שריפה, בעיקר חשוב מישהו אשר יתמצא בכל הנושאים האפשריים אשר עלולים לרוץ ולהפתיע אתכם, מוטב שאלו לא יהיו נושאים אשר יפתיעו גם אותו, חשוב לדעת כי הוא יוכל להתמודד איתם. לאחר מציאת איש מקצוע כזה או אחר, רצוי לעלות את הבחירה שוב בפני הדיירים. רק אחרי שכל הדיירים יסכימו עם הבחירה, ניתן יהיה לקבל הצעה מסודרת ולנסות להוציא את העבודה לדרך. אם אין רוב מהדיירים, מוטב להמשיך בחיפושים.

ביצוע עבודת השיקום

כעת אחרי שמצאתם איש מקצוע וקיבלתם הצעת מחיר יהיה ניתן לצאת לדרך. הוועד של המבנה יהיה זה שאחראי לגבות את הכסף מהדיירים על מנת שיהיה ניתן לבצע את העבודה. מומלץ מאוד לסכם עם אותו איש מקצוע לוחות זמנים מוגדרים מראש על מנת למנוע בעיות. אם לא יהיו לוחות זמנים מוגדרים העבודה עלולה לצאת משליטה. בכל זאת שיקום מבנים מסוכנים זוהי לא עבודה שיכולה להתפרס על פני זמן רב

 

אולי יעניין אותך גם
Call Now Button