כל הסכנות של עובש בקיר פנימי - ODRY - שיקום מבנים
כל הסכנות של עובש בקיר פנימי

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

כל הסכנות של עובש בקיר פנימי

לא תיקנתם את הרטיבות בזמן? עליכם לדעת כי כתוצאה מכך עלול להיווצר עובש בקירות. עובש בקירות הבית זה לא עניין של מה בכך, הוא יכול להביא איתו סכנות רבות. זוהי הסיבה שבגללה מוטב לכם להכיר את הסכנות, כך תוכלו לדאוג לתקן את הרטיבות בזמן. כל עוד תהיו עם האצבע על הדופק, אין סיבה שלא תעלימו את העובש עוד לפני שהוא מביא לסכנה מסוימת. זוהי הסיבה שבגללה טיפול בהקשר של עובש בקיר פנימי מעבירים לאיש מקצוע מנוסה ומיומן.

סכנה בריאותית לבני המשפחה

כל מי שימצא בבית סגור עם עובש בקירות עלול למצוא את עצמו בסכנה מסוימת. העובש מכיל בתוכו כל מיני חיידקים ובקטריות שעלולות לפגוע בבריאותכם. לפיכך מוטב להתמודד עם העובש הכי מוקדם שרק אפשר, כך תחזירו את השליטה לידיים שלכם. אם השליטה לא תהיה בידיים שלכם המצב עשוי להחמיר מבלי שתשימו לב. פתאום תבחינו בכל מיני בעיות בריאותיות שונות שמופיעות בגלל העובש. לכן אם הבחנתם בעובש באחד הקירות בבית תדאגו לטפל בו במהירות האפשרית.

מפגע אסתטי משמעותי מאוד

אינכם צריכים להיות מומחים גדולים על מנת לראות כל מיני סימנים של עובש על הקירות. בשונה מסימני רטיבות בקירות, כאן מדובר על סימנים בצבע ירוק או בצבעים אחרים. הסימנים האלה יהיו סימנים שמביאים למפגע אסתטי משמעותי מאוד, כזה שלא תוכלו להתעלם ממנו. אנו מציעים לכם לטפל בעובש בהקדם האפשרי, כך תוכלו להחזיר את הקיר לקדמותו. אם לא תטפלו בעובש במהירות המצב עצמו יהיה מצב כמעט בלתי הפיך.

הרס לתשתית המבנה

נדמה לכם כי זה הכל? אז אנו מצטערים להגיד לכם שממש לא. עובש בקירות מביא לפגיעה גדולה מאוד בתשתית של המבנה. גם אם זה לא נראה למראית עין, עליכם לקחת את זה בחשבון. ככל שהעובש נשאר זמן רב יותר על הקיר, כך הנזק שהוא מביא איתו יהיה גדול באופן ניכר. אחרי זמן מה תמצאו אתכם מתמודדים עם כל מיני נזקים בתשתית. נזקים שנגרמו בין היתר בגלל שהעובש הביא לשחיקה מהירה במיוחד.

גילוי נזילות מים
אולי יעניין אותך גם
Call Now Button