שלב אחר שלב - שיקום מבנים לאחר נזילות - ODRY - שיקום מבנים
שלב אחר שלב – שיקום מבנים לאחר נזילות

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

שלב אחר שלב – שיקום מבנים לאחר נזילות

שיקום המבנה הכרחי מאוד לאחר נזילות שיוצאות מכלל שליטה. על מנת שלא תצטרכו להגיע למצב הזה מוטב כי תתמודדו עם הסיטואציה במהירות. אם תדחו את הטיפול בנזילות, לא מן הנמנע כי תצטרכו לשקם את המבנה. הנזילה מכרסמת בכל רגע נתון בעוד חלקים שונים של המבנה עד שהוא יהווה סכנה מבחינתכם. אז מהם השלבים שאותם צריך לבצע על מנת לשקם את המבנה ולהחזיר את החיים בחזרה למסלולם התקין? הגיע הזמן שתבינו מה בדיוק עושים במסגרת שיקום מבנים.

ישיבה של כל הדיירים במבנה

ההחלטה על השיקום של המבנה אמורה להתבצע כהחלטה משותפת של כל הדיירים. רק כאשר ישנה הסכמה גורפת יהיה ניתן לבצע מהלך שכזה. יש כאלה שאומרים כי מספיק רוב בקרב הדיירים, אך במצב כזה המלאכה עלולה להיות קשה. אנו מציעים לכם בחום לנסות להסביר לדיירים עד כמה הפעולה הזאת היא פעולה חשובה והכרחית. כך תוכלו לגייס גם אותם לטובת ביצוע המשימה. כאשר השאיפה היא שכל אחד יבין כי הפעולה הזאת שומרת על חייו.

בחירת מומחה בשיקום מבנים

אחרי שהדיירים מסכימים לבצע את השיקום, ישנו צורך לחפש אחר מומחה בתחום. הרי שיקום של מבנה זוהי לא משימה של מה בכך, ואסור להקל בה ראש. מוטב כי תבחרו איש מקצוע שתוכלו לסמוך עליו כי הוא יחזיר את המצב לקדמותו. באמצעות איתור נזילות במצלמה טרמית או כל פעולה אחרת שהוא רואה לנכון. גם כאן מוטב לקבל הסכמה של כל הדיירים על מנת שיהיה אפשר לצאת לדרך בראש שקט.

תחילת העבודה במבנה עצמו

כעת אתם כבר מוכנים לצאת לדרך ביחד עם המומחה שאותו בחרתם. אותו איש מקצוע אמור לגבש לוחות זמנים שיעשו לכם סדר בכל מה שעומד לקרות. אתם מבחינתכם תרצו להחזיר את המצב לקדמותו הכי מהר שרק אפשר. כל זאת בתנאי כי המהירות לא תפגע באיכות העבודה המתבצעת בשטח. ברגע שהעבודה מתחילה, תוכלו לדעת כי החזרתם אליכם את השליטה והמצב בקרוב מאוד הולך להיראות שונה לחלוטין.

שיקום מבנים
אולי יעניין אותך גם
Call Now Button