רטיבות תת רצפתית

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מה היא רטיבות תת רצפתית ואיך ניתן לטפל בה?

יכולות להיות לא מעט סיבות שיביאו אתכם למצב שבו תתמודדו עם רטיבות מתחת לרצפה. הרי ממש מתחת לרגליים שלכם עוברים צינורות שונים שמאפשרים לכם חיים נורמטיביים. אילולא הצינורות הללו, לא הייתם מקבלים את המים בכיור או בשירותים. לפיכך הרטיבות שלרוב מתרחשת מאחורי הקירות של הבית יכולה להתרחש גם ממש מתחת לרצפה. מה המשמעות של רטיבות שכזאת ואיך נכון להתמודד איתה? הגיע הזמן כי גם אתם תוכלו להבין בדיוק על מה מדובר ואיך נכון לפעול במצבים מהסוג הזה.

מה המשמעות של רטיבות מתחת לרצפה?

אינכם נדרשים להיות אינסטלטורים על מנת להבין את המשמעות של רטיבות תת רצפתית. הרטיבות הזאת היא רטיבות אשר מתרחשת מתחת לרצפה כלומר מתחת לריצוף. המים שיוצאים כתוצאה מהרטיבות נקראים מים כלואים מכיוון שאין להם לאן ללכת. המשמעות היא שאם לא תטפלו ברטיבות הזאת בזמן, המים יישארו שם לאורך זמן רב. מיותר לציין כי אם המים יישארו מתחת לרצפה לאורך זמן הם עלולים להביא איתם נזק רב.

האם ניתן להתמודד עם הרטיבות באופן עצמאי?

לא מעט אנשים יוצאים מנקודת הנחה כי הם יצליחו להתמודד עם רטיבות תת רצפתית לבד. אך התשובה היא שההתמודדות עם רטיבות מהסוג הזה חייבת להתבצע עם איש מקצוע. אל תיקחו על עצמכם את האחריות הגדולה כי בסופו של יום אתם עוד עלולים לקרוס. השאיפה היא שתיתנו לאיש מקצוע מיומן לטפל במצב על מנת שתוכלו לחזור לשגרה. אז איך אינסטלטור מתמודד עם רטיבות שכזאת?

כיצד מתקנים לצמיתות רטיבות תת רצפתית?

כל איש מקצוע פועל בצורה מעט שונה על מנת לתקן רטיבות מתחת לריצוף. אך לרוב השיטה היא שיטה מאוד פשוטה, אך היא דורשת את הציוד המתאים. האינסטלטור עושה חור קטן בריצוף, באזור שאף אחד לא יכול להבחין בו. לאחר שהוא עושה חור, תהיה לו גישה למצע שנמצא מתחת לריצוף. ברגע שיש את הגישה ניתן יהיה להחדיר משאבה קטנה שאמורה לשאוב את כל המים הכלואים. תוך זמן קצר תמצאו את עצמכם חוזרים לשגרת החיים הרגילה.

רטיבות תת רצפתית
רטיבות תת רצפתית

לקוחות מספרים