רטיבות מעל הפנלים

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מה עושים עם רטיבות מעל הפנלים?

החיבור בין הרצפה עצמה לבין הקיר מתבצע על ידי חיבור של פנלים. הפנלים הם אלה שמאפשרים לבצע חיבור יעיל של הרצפה לקיר מבלי שיתעוררו בעיות. אך מה קורה כאשר מגלים רטיבות המופיעה דווקא מעל לפנלים? זוהי בוודאי שאלה שעשויה להטריד אתכם לא מעט. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו הפנלים ייהרסו כתוצאה מהימצאותה של רטיבות. לשמחתכם כעת הגיע הזמן לשים את כל הפתרונות על השולחן על מנת שיהיה לכם איך לפעול.

מדוע מופיעה רטיבות באזור הפנלים?

יכולות להיות מספר רב של סיבות שיגרמו לכך שהרטיבות תופיע דווקא במקום הזה. אך הסיבה השכיחה ביותר להימצאותה של רטיבות מעל לאחד הפנלים היא מים כלואים. כאשר המים הכלואים הנמצאים מתחת לריצוף מצטברים הם עלולים להגיע גם לפנלים. כך שאם לא יצא לכם לנסות לטפל לאחרונה במים כלואים מתחת לריצוף זה בהחלט עלול לקרות. פתאום תמצאו את עצמכם מתמודדים עם עוד מוקדים שונים שאולי לפני כן לא היו קיימים. זוהי הסיבה שבגללה אסור להמתין יתר על המידה.

איך נכון להתמודד עם הסיטואציה?

על מנת להתמודד עם רטיבות מעל הפנלים ישנו צורך להזמין אינסטלטור. לרוב מוטב לעשות את זה כבר כאשר ישנם מים כלואים מתחת לריצוף. אם תפעלו במהירות תוכלו למנוע מהמצב להגיע לאזור הפנלים, דבר שעלול להיות מסובך יותר לתיקון. אחרי שהאינסטלטור מגיע הוא עושה חור קטן באזור הרטיבות על מנת לנקז את כל המים. אחרי ניקוז מקצועי יהיה אפשר לתקן את הפנלים עצמם.

כיצד אפשר לדעת כי הבעיה תוקנה?

לרוב כאשר אינסטלטור מבצע תיקון של רטיבות מעל הפנלים הוא יספק אחריות. האחריות היא תעודת הביטוח שלכם לכך שהמצב לא יחזור לקדמותו. אם חלילה המצב חוזר לקדמותו, יש לכם את האחריות שאותה תוכלו להפעיל. אך תוכלו גם לבקש מהאינסטלטור דוח מפורט של התיקונים שאותם הוא ביצע. כך תוכלו לדעת בדיוק מה קורה מאחורי הקיר ומה קרה לאחר התיקון. זה יכול להוריד מכם את מפלס הלחץ ולאפשר לכם לחזור לשגרה.

רטיבות מעל הפנלים
רטיבות מעל הפנלים

לקוחות מספרים