רטיבות בקירות

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מה עושים כאשר מזהים רטיבות בקירות?

כאשר מזהים רטיבות זוהי עשויה להיות תחושה לא כל כך נעימה. הרי אתם בוודאי מבינים כי מצפה לכם התמודדות לא קלה. אך עליכם להבין כי כל אחד בשלב כזה או אחר יצטרך להתמודד עם רטיבות. מבחינתכם עדיף להתמודד עם הרטיבות מוקדם על מנת למנוע ממנה לחזור. מכאן עולה השאלה איך נכון להתמודד כאשר מזהים רטיבות בקירות? יש לנו כמה טיפים שיאפשרו לכם להחזיר את המצב לקדמותו תוך זמן קצר. אז מה אתם צריכים לעשות על מנת למנוע מהסיטואציה לצאת משליטה?

קחו את המצב בפרופורציות הנכונות

יש כאלה שישר יוצאים מפרופורציה ומבכים על המצב שבו הם נמצאים. כמו שאמרנו רטיבות היא עניין מאוד שכיח והיא יכולה להתרחש בכל מיני דירות אחרות. כך שמוטב שתבינו כי אתם לא נמצאים לבד במערכה, ויש איך לפתור אותה. אומנם המצב עצמו הוא לא מצב אידיאלי, אך עדיין לא מדובר על סוף העולם. אם תבחרו את דרך הפעולה הנכונה תוכלו לעלות על דרך המלך בחזרה.

מומלץ שלא לנסות לתקן את המצב לבד

לעיתים הרטיבות כשלעצמה נראית כמו משהו שתוכלו לפתור אותו בעצמכם. אך אנו מציעים לכם בחום שלא לקחת את המושכות לידיים שלכם. לא משנה אם תרצו לייבש רטיבות בקיר למטה או בכל אזור אחר. מוטב כי את המשימה יצבע איש מקצוע שמכיר את הסיטואציה על בוריה. הוא יסביר לכם איך נכון לפעול ואיך תוכלו להחזיר את השליטה לידיים שלכם. אל תעמיסו על עצמך יתר על המידה כי אתם בסוף תקרסו.

מזמינים במהירות אינסטלטור מוסמך

הדרך הכי טובה להתמודד עם רטיבות היא פשוט לקרוא לאינסטלטור במהירות. תזכרו תמיד כי הזמן הוא פרמטר שלא תוכלו לעבור עליו לסדר היום. כך שתפנו לאינסטלטור כמה שיותר מהר על מנת שיפתור את המצב. האינסטלטור יגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש על מנת להחזיר את המצב לשגרה. קחו בחשבון כי רטיבות רצינית עלולה להביא לא מעט מכשולים במעלה הדרך. אך בסוף יהיה אפשר לפתור אותה ולייבש את כל הבלגן מאחורי הקיר.

רטיבות בקירות
רטיבות בקירות

לקוחות מספרים