מאתר נזילות

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

הדרך המתקדמת ביותר לאיתור נזילות

הבחנתם בסימני רטיבות על אחד מקירות הבית? קיבלתם חשבון מים שגרם לכם להרים גבה? כל הסימנים האלה מעידים על הימצאותה של נזילה מאחורי אחד הקירות. עוד לפני שאתם משלימים עם המצב, תוכלו לפנות לאיש מקצוע שיתקן את המצב. מהי הדרך הכי מתקדמת לאתר נזילות? ישנה אפשרות אחת שתאפשר לכם להיות רגועים. האפשרות היא איתור נזילות במצלמה טרמית על ידי אינסטלטור מוסמך ומנוסה.

איתור כל סוגי הנזילות

היתרון של מצלמה טרמית היא שניתן לאתר באמצעותה את כל סוגי הנזילות. זה לא משנה עד כמה הנזילה היא קטנה או עד כמה היא גדולה יהיה אפשר לאתר אותה, היא יכולה להיות רטיבות בקיר למטה, היא יכולה להיות מתחת לרצפה, בכל מקרה בסופו של היום – היא נזילה. כל עוד האינסטלטור יודע להשתמש בציוד שעומד לרשותו, אין סיבה לחשוש או לדאוג. אחרי סקירה של הקיר יהיה אפשר לקבל את תמונת המצב הכי מדויקת. אתם מבחינתכם יכולים להיות רגועים ולדעת כי לא מסתתרות עוד נזילות מאחורי הקירות. מבחינתכם זה הפרמטר הכי חשוב כאשר מאתרים נזילות מכל הסוגים האפשריים.

לא צריך לבזבז זמן

עליכם לזכור כי הנזילות שמסתתרות מאחורי הקירות עלולות להביא איתן נזק רב. חוסר תשומת לב עלול להביא אתכם למצב שבו הנזילה תהרוס את כל הקירות בבית. מהסיבה הזאת חשוב לבחור באמצעי איתור שעושה את העבודה בצורה מהירה. מצלמה טרמית מאפשרת לאינסטלטור להבין מה בדיוק קורה במהירות. מיד לאחר האבחנה של המצב יהיה אפשר לבחור בדרך פעולה נכונה ומדויקת. זה מה שגורם לאפשרות הזאת להיות האפשרות המועדפת על כולם.

אחריות בסיום העבודה

מאתר נזילות שמאתר את הנזילה על ידי מצלמה טרמית מחויב לספק אחריות. האחריות על העבודה באה לידיי ביטוי בגלל שהשיטה היא שיטה מתקדמת ומדויקת. ברגע שהאינסטלטור מוכן לעמוד מאחורי העבודה, אתם מבחינתכם יכולים להיות רגועים. כמובן שמראש עליכם לוודא כי אותו אינסטלטור מספק אחריות על האיתור של הנזילה, אחריות על אם יקרה עובש בקירות, אם הקיר קורס וכו'. אל תפנו לאיש מקצוע שלא יהיה מוכן לעמוד מאחורי העבודה או כזה שיגרום לכם אי נוחות מסוימת. אתם תרצו לדעת כי כל מי שאתם פונים אליו מתחייב על כל פרט קטן.

מאתר נזילות
מאתר נזילות

לקוחות מספרים