ייבוש רצפה אחרי הצפה

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

שלבי הטיפול ברצפה לאחר ההצפה

אף אחד לא ירצה למצוא את עצמו מתמודד עם הצפה של הבית. אך לעיתים הרצונות לחוד והמציאות היא זאת שקובעת את מה שקורה בשטח. מבלי שתהיו מודעים לכך תוכלו למצוא את עצמכם נאלצים להתמודד עם הצפה. הצפה שתגרום לכם אי נוחות רבה, ומוטב כי תבינו איך תוכלו להחזיר את המצב לשגרה מלאה. כל עוד ההצפה קיימת, לא באמת תוכלו למצוא את עצמכם נחים על זרי הדפנה. במאמר הבא נסביר לכם כיצד תוכלו לטפל ברצפה מיד לאחר ההצפה עצמה. תזכרו כי פעולה נכונה יכולה להביא לשקט לאורך זמן.

מדידת רמת הלחות מתחת לריצוף

על מנת שיהיה אפשר לבצע ייבוש רצפה אחרי הצפה, צריך לעשות בדיקה מעמיקה. לעיתים הצפה קטנה לא מביאה להצטברות של מים מתחת לריצוף של הבית. אינסטלטור מנוסה קודם כל יבדוק את רמת הלחות מתחת לריצוף על מנת לקבל את תמונת המצב המדויקת. הוא ישתמש בציוד מתקדם על מנת לקבל את תמונת המצב הכי טובה שיש. זוהי הסיבה כי העבודה הזאת היא מנת חלקם של אינסטלטורים בלבד.

מבצעים חורים קטנים באזורים שונים

זה אולי ישמע לכם מאוד מאיים, אך הדרך היחידה להגיע אל המים הכלואים היא באמצעות חורים. אנו מדברים על חורים קטנים בריצוף, כאלה שלא בהכרח תוכלו לראות אותם. אחרי שהאינסטלטור עושה את החורים הדרושים, תהיה לו את האפשרות לגשת לרטיבות הכלואה. זוהי הדרך הכי טובה לייבש את כל המים שחדרו אל תוך הרצפה, מים שאולי לא ידעתם על קיומם. למזלכם יש לכם אינסטלטור שהוא איש מקצוע שמכיר את העבודה על בוריה.

מכניסים ציוד עדין לייבוש

הפעולה האחרונה של ייבוש רצפה אחרי הצפה היא הכנסה של ציוד עדין. הציוד העדין נכנס מתוך החורים הקטנים, כך שלא אמורה להיות בעיה כל שהיא. החורים מיועדים לכך שיהיה אפשר להכניס באמצעותם את הציוד הספציפי הזה. אחרי שמכניסים את הציוד העדין יהיה אפשר לייבש את המים הכלואים מתחת לריצוף. תוך זמן קצר תמצאו את עצמכם במצב שבו תוכלו להיות רגועים ונינוחים לחלוטין.

ייבוש רצפה אחרי הצפה
ייבוש רצפה אחרי הצפה

לקוחות מספרים