ייבוש רטיבות כלואה

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

איך ניתן לבצע ייבוש רטיבות כלואה?

קיימים סוגים שונים של רטיבויות, כאשר כל סוג ידרוש מכם חשיבה מעט שונה. זוהי הסיבה המרכזית שבגינה מוטב לכם לפנות לאינסטלטור ולא לנסות לפתור את המצב לבד. רטיבות כלואה נשמעת מאוד מאיימת ומפחידה, אז מה היא בכלל אומרת? רטיבות כלואה היא רטיבות שנמצאת מתחת לריצוף ואינה יכולה לצאת באופן עצמאי. המשמעות היא שיהיה עליכם לנקוט בפעולה יזומה על מנת לשחרר אותה. אם לא תשחררו את הרטיבות היא יכולה להישאר מתחת לריצוף של הבית לאורך תקופת זמן ארוכה.

אל תחשבו לפתור את המצב לבד

יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי הם יצליחו לבצע ייבוש רטיבות כלואה באופן עצמאי. כמו שאף אחד לא מתיימר להחליף אתכם בעבודתכם, כך אתם אל תנסו להחליף את האינסטלטור. לכל אחד יש את התחום שבו הוא מתמחה ובו הוא מבין בצורה הכי טובה שיש. אנו מציעים לכם להשאיר את העבודה בידיים של האינסטלטור על מנת שתוכלו לקבל את השקט הדרוש. כך במקרה של בעיה תדעו בדיוק עם מי אתם אמורים לדבר בהקשר הזה.

כיצד מבצעים את הייבוש?

פעולת הייבוש עצמה היא פעולה יחסית פשוטה, אך היא מחייבת שימוש בציוד מתאים. ייבוש רטיבות כלואה מתבצע על ידי הכנסת מכשיר מיוחד מתחת לריצוף של הבית. איך יהיה אפשר להגיע אל הרטיבות הכלואה? על ידי עשיית חור באחת המרצפות בבית. אחרי שמייבשים את הרטיבות יהיה אפשר להחליף את המרצפה או להשאיר אותה כמו שהיא. לרוב הפעולה מתבצעת בריצוף שנסתר מן העין ולא מבחינים בחור הקטן.

תמהרו להזמין אינסטלטור מנוסה

אנו מציעים לכם שלא לחכות יתר על המידה עם ההתמודדות הספציפית הזאת. בכל זאת הזמן משחק לרעתכם, ומוטב כי תחזירו את השליטה לידיים שלכם. כל זמן שעובר עלול להציב אתכם במצב שבו הרטיבות תהפוך להיות הרבה יותר גרועה וחמורה. כך שמוטב לכם להזמין איש מקצוע במהירות על מנת שלא יהיה מאוחר מידיי. גם אם נדמה לכם שהמצב בשליטה, מוטב כי האינסטלטור יגיד לכם את המילים הללו.

ייבוש רטיבות כלואה
ייבוש רטיבות כלואה

לקוחות מספרים