ייבוש סומסום

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מה הוא ייבוש סומסום?

בכל פעם שמתעוררת בעיה הקשורה להצפה או נזילה יהיה עליכם להזמין אינסטלטור. מוטב כי לא תנסו לקחת את המושכות לידיים שלכם. אך בו בזמן גם כאשר אתם מזמינים אינסטלטור, מוטב כי תהיו ערוכים לכל תרחיש. מוטב כי תבינו בדיוק מה האינסטלטור עושה על מנת שתוכלו להעריך את מידת היעילות. אחת מהפעולות הנדרשות לאחר הצפה היא פעולת ייבוש סומסום, אך מה זה בכלל אומר? את התשובה לשאלה הזאת החלטנו לספק לכם כאן ועכשיו. כך שאם תזמינו אינסטלטור, תבינו בדיוק מה הוא מסביר ועל מה הוא בכלל מדבר.

סומסום – המצע מתחת לריצוף

יש כאלה ששומעים את המילה סומסום וישר עולים להם לראש כל מיני מאכלים שונים. אך למען האמת הסומסום הוא אחד מהמצעים הכי נפוצים ששמים אותם מתחת לריצוף. הסומסום מאפשר לכל מי שמתקין את הריצוף לעשות זאת בצורה יעילה. מבלי שיהיה מצע איכותי מתחת לריצוף, הוא לא יכול להיות יציב כמו שאתם רוצים שהוא יהיה. לכן ישנה חובה לבחור במצע המתאים על מנת להשיג את היציבות.

למה צריך לייבש את המצע?

כמובן שבדרך כלל בעת התקנת המצע הוא יהיה יבש לחלוטין. אז למה שתצטרכו לבצע ייבוש סומסום מתחת לריצוף על ידי איש מקצוע מיומן? הצורך בייבוש של המצע נגרם בכלל הימצאותה של נזילה או הצפה. הנזילות התת רצפתית עלולות לגרום לכך שהמצע כולו יהיה ספוג במים. גם הצפה של הדירה עלולה להביא לכך שהמים יחדרו מבין המרצפות עצמן. לכן חשוב מאוד לייבש את המצע על מנת למנוע מצב שבו הוא ייהרס לחלוטין.

מהירות היא שם המשחק

אין זמן להתמהמה יתר על המידה עם כל מה שקשור לעבודות אינסטלציה. קחו בחשבון כי הזמן משחק לרעתכם, ואתם מבחינתכם לא יכולים לקחת סיכונים. כל עוד הטיפול יהיה איטי, כך תמצאו את עצמכם מתמודדים עם עוד בעיות שנערמות אחת על השנייה. לכן חובה לבצע כל פעולה במהירות בעזרתו של אינסטלטור מיומן. ברגע שתעבדו בצורה מהירה תוכלו לראות שיפור ניכר. פתאום אף בעיה מתחת לריצוף של הבית לא תשמע כל כך מאיימת או מפחידה.

ייבוש סומסום
ייבוש סומסום

לקוחות מספרים