ייבוש חול

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מה הוא ייבוש חול?

יש כאלה שלא מבינים את המשמעות של לייבש חול מתחת למרצפות. לשמחתכם של אותם אנשים ככל הנראה לא יצא להם להתמודד עם הצפה או פיצוץ של הצנרת. אך כדאי מאוד שלא תפתחו שמפניות, זה יכול לקרות בכל רגע נתון. גם אם יש לכם בבית צנרת חדשה, אין לכם תעודת ביטוח כי לא עלולות להופיע בעיות. הפעולה של ייבוש חול היא פעולה הכרחית על מנת להחזיר את המצב בחזרה לקדמותו. אם לא תבצעו את הפעולה הזאת, לא תוכלו להשאיר את ההצפה או הפיצוץ מאחוריכם.

מה המשמעות של לייבש חול?

אינכם צריכים להיות אינסטלטורים מדופלמים על מנת להבין את המשמעות. מתחת לכל ריצוף ישנה שכבה של חול שאמורה לאפשר יציבות של המרצפות. ברגע שישנה הצפה או פיצוץ של צנרת, המים עלולים לחדור אל תוך החול שאמור לשמור על הריצוף. באמצעות ציוד מתקדם אפשר לייבש את החול ולספוג ממנו את כל המים שהצטברו. מיותר לציין כי ללא הפעולה הזאת תמצאו את עצמכם מתמודדים עם בעיות גדולות במיוחד.

מה יכול לקרות אם לא מייבשים?

הימצאותם של המים מתחת לריצוף עלול להביא לכך שהריצוף עצמו ייהרס. הרי החול הוא זה שגורם לריצוף להיות יציב וחזק לאורך זמן. אם תשאירו את הלחות כפי שהיא, אתם עלולים להתמודד עם ריצוף לא יציב. יהיה עליכם להחליף את הריצוף כעבור תקופת זמן קצרה במיוחד. פעולת ייבוש חול מתחת לריצוף נועדה על מנת למנוע מכם עוד כאבי ראש בהמשך הדרך. שווה לכם להשקיע על מנת שתוכלו להשיג את השקט הנדרש.

איך מייבשים חול תחת רצפתי?

את הפעולה עצמה עושה אינסטלטור, אל תנסו לקחת את המושכות לידיים שלכם. אך אנו כן מציעים לכם להכיר איך הפעולה עצמה מתבצעת על מנת שתוכלו להיות מוכנים לקראתה. האינסטלטור עושה חור קטן מאוד בריצוף על מנת שתהיה לו גישה לחול. באמצעות החור הקטן יהיה אפשר להכניס מכשיר זעיר שאמור לבצע את הייבוש. כעבור זמן קצר תמצאו את עצמכם במצב שבו החול כבר לא יהיה רטוב או לח.

האם צריך לפרק את הריצוף לצורך הייבוש?

אין צורך לפרק את הריצוף, כיום ישנם משאבות מתקדמות שבאמצעותן אפשר לייבש ללא צורך בפירוק הרצפה.

מה הם המכשירים המשמשים לייבוש?

המכשירים המשמשים לייבוש הינם מהמתקדמים ביותר, המכשירים מספקים הוכחות בשטח בתהליך ייבוש החול ואיתור החול.

האם אפשר להשתמש במאווררים לצורך ייבוש חול?

אחת הדרכים המהירות ביותר לעזור לרצפות להתייבש היא להשתמש במאווררים גדולים כדי להזרים את האוויר בבית. אתם יכולים להשתמש במאווררי רגילים או שאתם יכול לרכוש או לשכור מאווררים גדולים בעלי חוזק לייבוש מהיר יותר.

כמה זמן לוקח לייבש?

זמן תהליך הייבוש תלוי בגורמים שונים כמו מורכבות הייבוש ותנאי השטח. לכן אי אפשר לקבוע זמן מדויק לתהליך ייבוש החול.

האם תהליך ייבוש החול רועש?

זה תלוי בציוד, יש מכשירים מתקדמים שמגיעים עם משתיק קול מובנה, ואפשר לנהל אורח חיים שקט. במידה וחשוב לכם שתהליך הייבוש יהיה שקט ולא יפריע לאורח החיים, יש לוודא זאת עם איש המקצוע לפני תחילת הייבוש.

ייבוש חול
ייבוש חול

לקוחות מספרים