גילוי נזילות מים

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

מה הם הסימנים שיש לכם נזילות?

איתור נזילות מתבצע על ידי אינסטלטור מוסמך, איש מקצוע שעבר את ההכשרה הנדרשת. אך הערנות שלכם היא קלף המפתח לזיהוי נזילות בשלב מוקדם. ככל שתהיו יותר ערניים, כך תוכלו לאתר את הנזילה בצורה מהירה יותר. מענה מהיר לנזילה יביא לכך שהיא תהיה פחות מסובכת ממה שהיה נראה לכם בתחילה. ככל שהזמן עובר, כך הנזילות הופכות להיות מורכבות וקשות הרבה יותר. אז איך אתם יכולים לאתר נזילה עוד לפני שתזמינו אינסטלטור?

סימני רטיבות על הקיר

אינכם צריכים להיות אנשי מקצוע מיומנים על מנת לגלות נזילות סמויות בבית. הסימן הראשון שיסייע לכם בעת איתור רטיבות בקיר הוא סימן של רטיבות. סימני רטיבות יכולים להופיע מכל מיני סיבות, אך לרוב הן נגרמות בגלל הימצאותה של נזילה. המים והלחות של הנזילה הן אלה שגורמות לכך שיופיעו סימני רטיבות על הקיר. כך שאם אתם מאתרים סימני רטיבות זה מיד אמור להדליק לכם נורה אדומה. אינכם יכולים להתעלם מסימני הרטיבות, ומוטב כי תבחנו אותם לעומק.

בדיקת שעון המים

אפשרות נוספת לבצע גילוי נזילת מים היא על ידי בדיקת שעון המים. שעון המים נמצא מחוץ לדירה, לרוב בקומה שבה אתם מתגוררים. אחת לתקופה מסוימת כדאי לכם לסגור את כל הברזים בבית, ולבחון האם שעון המים מסתובב. אם שעון המים מסתובב סימן שקיימת צריכה של מים, ולכן מדובר על נזילה. אם שעון המים נשאר ללא כל תזוזה, המשמעות היא שלא קיימת נזילה בבית.

חשבון מים גבוה

קיבלתם חשבון מים גבוה? גם הסימן הזה אמור להיות חשוד בעיניכם. כל עוד לא נעשה שימוש חריג בצריכת המים, אין סיבה שחשבון המים יהיה גבוה מן הממוצע. לפעמים יש מצב שלא רואים את הנזילה בכלל מכיוון שהיא מתחת לרצפה, במקרה זה תצטרכו לבצע ייבוש תת רצפתי אשר יפתור את העניין. לרוב חשבון המים בשונה מחשבונות אחרים אמור להיות זהה פחות או יותר. לכן אם קיבלתם חשבון מאוד גבוה, מוטב כי תבחנו את העניין של הימצאות נזילה. יכול מאוד להיות כי הנזילה היא זאת שגרמה לכך שתצטרכו לשלם ביוקר. אחרי התיקון של הנזילה המצב אמור לחזור לקדמותו כאשר חשבון המים יחזור להיות שפוי והגיוני.

גילוי נזילות מים
גילוי נזילות מים

לקוחות מספרים