בדיקת נזילות מים

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

דרכי הבדיקה לגילוי נזילות

אחת מהבעיות המרכזיות בדירות שונות היא הימצאותה של נזילה עיקשת. לעיתים הנזילה תהיה כל כך עקשנית והיא תחזור על עצמה פעם אחר פעם. אם לא תבצעו בדיקה מדויקת ותיקון אפקטיבי, תמצאו את עצמכם חוזרים שוב על אותן הפעולות. לפעמים הבעיה יכולה להיות רטיבות בקיר פנימי, דבר אשר מאוד קשה לגלות. לא חבל שתמצאו את עצמכם מתמודדים עם נזילות עקשניות שלא רוצות לעזוב? אנו נסביר לכם על דרכי הבדיקה הכי יעילות לגילוי של נזילות בבית או בעסק. כל עוד תקפידו ליישם את כל השלבים לא אמורות להיות בעיות מהצד שלכם.

בדיקה עצמית – גילוי מוקדם

יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי בדיקת נזילות מים זוהי המשימה של האינסטלטורים. אך אמורה להיות סיבה שבגללה החלטתם להזמין אינסטלטור אליכם לבית. הבדיקה העצמית היא בדיקה חשובה מאוד, כזאת שיכולה למנוע נזק רב. אנו מדברים על בדיקת הקירות, בדיקת חשבון המים ובדיקת שעון המים. ברגע שתהיו תמיד בבקרה תוכלו למנוע מצב שבו מתחת לאף שלכם תהיה נזילה. טיפול מהיר בנזילה ימנע ממנה להפוך לנזילה שלא תוכלו לצאת ממנה.

בדיקה מקצועית – באמצעות אינסטלטור

הבדיקה המקצועית יכולה להיות בדיקה שגרתית או בדיקה בגלל חשד כזה או אחר. יש בדיקת שבמצעים לאחר שבוצע שיקום מבנים לאחר שריפה, יש בדיקה על מבנה רגיל וכו'. כאשר בדיקת נזילות מים מתבצעת על ידי אינסטלטור היא לא אמורה להשאיר מקום לספק. הוא יגיע עם מצלמה טרמית ברוב המקרים על מנת להבין מה בדיוק קורה מאחורי הקירות של הבית. הוא יאבחן את המצב ויספק לכם תשובה חד משמעית כזאת שלא משתמעת לשתי פנים. רק אחרי בדיקה של אינסטלטור תוכלו להחליט ביחד איתו מהי דרך הפעולה הנכונה.

תיקון הנזילה – מיד לאחר הבדיקה

זה נכון שאינכם מחויבים לתקן את הנזילה מיד לאחר הבדיקה של האינסטלטור. אך תיקחו בחשבון כי הזמן שעובר לא משחק לטובתכם, הוא משחק בעיקר לרעתכם. אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו כל יום שעובר עלול להחמיר את המצב. לכן ההמלצה בהקשר הזה היא לבצע את התיקון של הנזילה על ידי אינסטלטור מוסמך. אותו אינסטלטור שבדק את המצב של הקירות, הוא גם יכול לבצע את התיקון בצורה מקצועית ויעילה.

בדיקת נזילות מים
בדיקת נזילות מים

לקוחות מספרים