איתור רטיבות בקיר

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

איך ניתן לאתר רטיבות בקיר?

אולי אינכם מודעים לכך, אך האחריות שמוטלת עליכם בהקשר של רטיבות היא אחריות גדולה. יש כאלה שחושבים כי האינסטלטור הוא האיש שאמור לפתור את המצב. זה נכון שהאינסטלטור הוא איש המקצוע שנדרש להתמודד עם הרטיבות עצמה. אך האחריות שמוטלת עליכם היא לא אחריות קטנה, ותצטרכו להכיר בה. ברגע שתבינו איך ניתן לאתר את הרטיבות בקיר כמו שצריך תוכלו להיות רגועים. איתור רטיבות בקיר זה לא עניין של מה בכך, ומוטב כי תכירו אותו על כל המשתמע מכך.

שמים לב לסימנים מחשידים

האחריות שתהיה מוטלת עליכם היא לשים לב לכל מיני סימנים מחשידים. הרי יכולים להופיע כל מיני סימנים המעידים על הימצאותה של נזילה. אתם מבחינתכם תצטרכו לשים עליהם לב על מנת לזהות את הרטיבות בזמן. בין אם הכוונה היא לסימנים מוזרים על הקיר או לקיר מוזר שאינכם מזהים את הסיבה שלו. כל הפרמטרים האלה מעידים כי ככל הנראה מסתתרת לה רטיבות מאחורי אחד מהקירות בבית.

אינסטלטור ישתמש בציוד מתקדם

התפקיד של האינסטלטור הוא כמובן התפקיד הכי חשוב שיש. הוא זה שאמור לתת את הגושפנקא לכך שישנה רטיבות מאחורי אחד מהקירות בבית. האינסטלטור יגיע אליכם לבית עם ציוד מתקדם לצורך איתור רטיבות בקיר. עם הציוד המתקדם האינסטלטור יהפוך את כל סימני השאלה לסימני קריאה חד משמעיים. כל מה שתצטרכו לעשות זה רק להקשיב לכל ההמלצות של האינסטלטור. כך תוכלו לדעת כי אתם הולכים לפתור את הנזילה בצורה הכי טובה והכי פרקטית שיש.

מתקנים קודם כל את הנזילה

רטיבות לא מופיעה סתם כך, ולכן יהיה עליכם להבין מדוע היא התרחשה. לרוב הרטיבות מופיעה בגלל הימצאותה של נזילה מאחורי הקירות של הבית. לכן עוד לפני שאתם מתמודדים עם הרטיבות עצמה מוטב כי תתמודדו עם הנזילה. התמודדות עם הנזילה תאפשר לכם למנוע מצב שבו בתוך זמן קצר הרטיבות תחזור על עצמה. אחרי שמתמודדים עם הנזילה יהיה אפשר כמובן להתמודד עם הרטיבות. זה בידיים שלכם ביחד עם האינסטלטור לעשות את הבחירות הכי נכונות.

איתור רטיבות בקיר
איתור רטיבות בקיר

לקוחות מספרים