איתור נזילות

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

כל מה שאתם צריכים לדעת על איתור נזילות

חוששים כי מסתתרת נזילה מאחורי אחד הקירות בבית? עוד לפני שאתם שוברים את הקירות או מרימים מרצפות, יש כמה דברים שמוטב שתכירו. ככל שתגיעו מוכנים להליך, כך תוכלו לדעת כי אתם במקום הנכון. תזכרו תמיד כי איתור נזילה שלא יתבצע כמו שצריך עלול לחשוף אתכם לבעיות עתידיות, לא תרצו להגיע למצב שבמקום להתעסק בדברים החשובים אתם מתעסקים באיך לבצע שיקום מבנים לאחר פגיעה רצינית. איתור נזילות זה לא משחק ילדים, אז מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם יוצאים לדרך?

שואלים שאלות טרם העבודה

יש לכם שאלות שמעסיקות אתכם טרם תחילת העבודה? תשאלו את כל השאלות החשובות עוד לפני שיוצאים לדרך. מוטב כי כל סימני השאלה יהפכו לסימני קריאה ברורים וחד משמעיים. ברגע שכל השאלות שלכם יקבלו מענה, תוכלו לצאת לדרך בראש שקט. בכל זאת מדובר על הליך לא קל, ומוטב כי לא תגיעו אליו בחששות או בפחדים. אתם מבחינתכם תרצו לדעת כי הנזילה לא תחזור על עצמה שוב בעתיד הקרוב או בעתיד הרחוק.

לא מנסים לאתר באופן עצמאי

חושבים כי אתם יכולים לבצע את האיתור בעצמכם? קחו בחשבון כי לרוב לא תוכלו לבצע את העבודה לבד. הרי לא סתם מזמינים איש מקצוע מיומן לצורך איתור נזילות מים בדירה, במצב של רטיבות בקירות לרוב לא תהיה לכם ברירה אלא להזמין את איש המקצוע. את העבודה תשאירו לאיש מקצוע שמגיע עם כל הציוד המתאים. הציוד הרלוונטי מאפשר לאינסטלטור לקבל את תמונת המצב המדויקת. פתאום הנזילה כבר לא תהיה כל כך מטרידה או מאיימת. אתם מבחינתכם תוכלו לדעת מיד לאחר מכן מה קורה מאחורי הקירות בבית.

אחריות לאחר ביצוע המשימה

מה יקרה אם חלילה הנזילה תחזור על עצמה? אתם מבחינתכם תרצו לדעת כי יש לכם אל מי לפנות. אינסטלטור שמבצע איתור נזילה מוכרח לספק אחריות על העבודה. אם איש מקצוע לא מספק אחריות על העבודה זה אמור להדליק לכם נורה אדומה. אם איש מקצוע לא מספק אחריות, תיקחו את זה בתור תמרור אזהרה משמעותי. מוטב כי לא תכניסו ראש בריא אל תוך מיטה חולה. תפנו רק לאיש מקצוע שמוכן להתחייב כי הוא יספק לכם שירות גם ביום שאחרי. אצלנו תמצאו איתור נזילות מים מחיר משתלם וגם את השירות האדיב שלנו.

איתור נזילות
איתור נזילות

לקוחות מספרים