איתור נזילה בצנרת

להתייעצות עם מומחה

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם ולסייע בכל שאלה

איך מאתרים נזילה בצנרת?

ברגע שאתם חוששים כי מסתתרת לה נזילה בצנרת, מוטב כי תפעלו במהירות. איתור נזילה בצנרת היא לא דבר פשוט והזמן שעובר לא משחק לטובתכם, והוא עלול להוציא את המצב כולו משליטה. לפעמים זה יכול לקרות עקב רטיבות תת רצפתית אשר לרוב לא ניתן לשים לב אליה. בלי לשים לב תמצאו את עצמכם בסיטואציה שונה מהסיטואציה שבה אתם נמצאים כרגע. אז איך אפשר לאתר נזילה בצנרת בצורה מקצועית ומדויקת? זוהי בוודאי שאלה שתרצו לקבל עליה תשובה. הגיע הזמן כי תבינו אחת ולתמיד איך תוכלו לאתר את הנזילה מבלי לקחת סיכונים.

לא שוברים קירות ומרצפות

בעבר אנשים היו נמנעים מלבצע איתור נזילה בצנרת רק בגלל הנזק שהיה נגרם. אנשי המקצוע היו נאלצים לשבור קירות ומרצפות על מנת להגיע אל מקור הנזילה. אחרי שהיו מאתרים את הנזילה ומתקנים אותה, היה צורך לבצע תיקונים נוספים. יכול להיות כי גם אתם נרתעים מאוד כאשר אתם חושבים על האפשרות הזאת. הבשורה הטובה היא שהיום המציאות היא שונה ואיתור של נזילות זה כבר לא סיפור מורכב. תוכלו לקבל את מבוקשכם מבלי שיהיה צורך לעשות בלגן ולהוסיף כאבי ראש.

מזמינים אינסטלטור מנוסה

רצוי מאוד שלא תנסו לקחת את האחריות על הכתפיים שלכם. גם אם אתם סבורים כי תוכלו לבצע את המשימה בצורה מקצועית, מוטב כי לא תעשו זאת. יש איש מקצוע שהוא מגיע עם כל ההכשרה ועם כל הידע הדרוש על מנת לפתור את המצב. אנו כמובן מדברים על אינסטלטור או שרברב כפי שחלקכם מכירים אותו. הוא יידע לבצע ייבוש חול מתחת לריצוף גם במידת הצורך וייקח על זה את האחריות. אם תיקחו את האחריות עליכם התועלת תהיה פחותה מן הנזק האפשרי.

איתור נזילה עם מצלמה טרמית

כאשר מדברים על איתור נזילה בצנרת, אפשר לציין כל מיני שיטות שונות ומגוונות. אך הדרך הכי טובה לאתר נזילה בצנרת של הבית היא על ידי מצלמה טרמית. המצלמה סורקת את הקיר ומזהה כל מיני הבדלי טמפרטורה המעידים על הימצאותה של נזילה. כך האינסטלטור יכול לדעת בדיוק היכן נמצאת הנזילה, והוא לא נדרש לשבור קירות או מרצפות. הוא יכול לגשת ישירות אל המקום הבעייתי על מנת לפתור את המצב. אתם מבחינתכם תוכלו לקצור את הפירות בהמשך הדרך.

איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת

לקוחות מספרים