הסיפור שלנו

ODRY –  אודות

חברת ODRY הוקמה על ידי עומרי דוד, איש מקצוע מיומן עם רקע של 10 שנות ניסיון בתחום. החברה מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים. בין השירותים שהחברה מספקת תוכלו למצוא: שירותי שיקום מבנים לאחר נזילות/שריפות, שירותי ייבוש תת רצפתי, שירותי איתור נזילות. החברה משתמשת בציוד מתקדם על מנת להפוך כל פתרון לאפשרי. זה מה שהחברה מנסה להסביר ללקוחותיה כאשר היא מגיעה לספק להם שירות. עם החברה הנכונה תוכלו לפתור את כל סוגי הבעיות – גדולות וקטנות כאחד.

כאשר מתרחשת נזילה או כל בעיה אחרת, ישנו צורך לטפל במצב במהירות. ככל שהזמן עובר, כך הסיטואציה כולה עשויה לצאת מכלל שליטה. הצוות המיומן של חברת ODRY יגיע אליכם בשיא המהירות על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. הסניף של החברה נמצא בחדרה, אך החברה עצמה מספקת שירות בפריסה ארצית. לא משנה היכן אתם גרים, יש לכם על מי לסמוך שיסדר את הנזילה, שיפתור את הרטיבות ושיבצע שיקום הולם. אין סיבה שתמתינו יתר על המידה, ובסוף עוד תאלצו לשלם על כך ביוקר.

מדוע מומלץ לכם לפנות דווקא אלינו?

  • אמינות לפני הכל: החברה שמה לה למטרה לספק לכל לקוח שירות אמין והגון. התיקונים מתבצעים בהתאם למצב בשטח, כאשר כל הפעולות מתבצעות בשקיפות מלאה. אנו סבורים כי ברגע שעובדים בצורה הוגנת ואמינה, הלקוחות יחזרו בעתיד. לכן חשוב לנו להסביר כי אצלנו הלקוחות תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות.
  • מחירים הוגנים: המחיר הסופי נקבע כאשר איש צוות מטעמנו בוחן את הבעיה מקרוב. אך אנו יכולים להבטיח לכם מחירים הוגנים שלא תמצאו באף מקום אחר. לא רק שאצלנו השירות הוא באיכות גבוהה, גם המחירים הם מחירים לכל כיס. אין סיבה שתמצאו את עצמכם נאלצים לשלם ביוקר על תיקון כזה או אחר.
  • שביעות רצון הלקוח: הצוות שלנו יעבוד מסביב לשעון על מנת לגרום לכל לקוח להיות מרוצה. אם עד כה התאכזבתם מנותני שירות אחרים, אנו כאן על מנת לתקן את הרושם. אנו יכולים להגיד בפה מלא כי כל לקוח שקיבל שירות על ידינו יצא מרוצה.
לקוחות מספרים